• Ново
Cindus 110015 Палачинка Набори, 20 x 7.5', слонова коска

Cindus 110015 Палачинка Набори, 20 x 7.5', слонова коска

DEN 189.84
Залиха

Износ

Производителот гаранција може да не се применува.Да ги користите овие Палачинка хартија огради за декорација за забава.Се тркалаат содржи 7.5 метри. 20 инчи широка Палачинка.Cindus-палачинка набори.Да ги користите овие Палачинка хартија, наборите да ги красат за една партија или друга специјален настан!овој пакет содржи 7-1/2ft од 20 инчи широка Палачинка.Достапни во различни бои секој се продава одделно.Произведено во САД.

Декларирани својства

Најдобри предлози