• Ново
PETMAKER Кутре Медиокритет Тренер со 5 Замена на Трева Влошки - Вештачка Трева Мат Послужавник за Внатрешна Тоалет Обука и Housebreaking

PETMAKER Кутре Медиокритет Тренер со 5 Замена на Трева Влошки - Вештачка Трева Мат Послужавник за Внатрешна

DEN 150.72
Залиха

Износ

ТРИ СЛОЈ СИСТЕМ : Ова домашно милениче подлога опфаќа три-слој систем што ги прави да се исчисти напор.Домашно МИЛЕНИЧЕ ОБУКА : Совршен за сопственици кои работат долги часови или живеат во станови и сакате да медиокритет се обучуваат своите миленици.Оваа бања мат uncomplicates процесот страна нуди место за вашите миленици за да се ослободат во затворен простор.Чувајте вашиот дом несреќа-бесплатно без да се расправаме на чистење на отпадоци кутијата или да работи надвор од пишам влошки.Димензии : (L) 18.Оваа бања мат и лента е наменета за да се приспособат кон медиокритет-потребите за обука на puppies, заедно со потребите на домашни миленици кои не се во можност да се направи тоа, надвор од било која причина.

Декларирани својства

Најдобри предлози