• Ново
Елита Екрани Еон CineGrey 3D 138 Diag. 2.35:1, Таванот, Амбиентална Светлина се Одбива (CLR/ALR) CineGrey 3D Edge Слободни Фиксна Рамка Проекција на Екранот, AR138C3D-ШИРОК

Елита Екрани Еон CineGrey 3D 138 Diag. 2.35:1, Таванот, Амбиентална Светлина се Одбива (CLR/ALR) CineGrey 3D

DEN 14879.52
Залиха

Износ

Она што се придобивките од користењето Cine Grey 3 D материјал во темна соба со бели таванот и ѕидовите?.Приказ на Големина : 54.GREENGUARD и GREENGUARD ЗЛАТО УЛ 2818 Уверение за Безбедност Затворен Емисии.ISF за точни боја поени, температура на бојата и динамички опсег.Проектирање на мат бела екран материјал посветен Дома Кино обично бара darkroom средина за голем театарски искуство.2 Добивка.138-инчен Дијагонала 2.2 Добивка. 2-Година / 3-Годишно ENR-G, Произведува Гаранција од страна на Елитата Екрани' на ISO9001 производителот од 2004 година и цел Живот Техничка Поддршка преку е-Маил, Веб Разговор или на бесплатниот Телефонски Повик од страна на Елитата е Професионална Услуга Тим.Поларизирана за Пасивна 3 D апликации.Ова значи дека светлината ќе растера насекаде во просторијата.Ја подобрува осветленост, боја и контраст под амбиентниот светлосни услови.ISF Уверение за Точна Репродукција на боите, 4 K/8 K Ултра HD & Активни 3 D Подготвени и Поларизирано за Пасивна 3 D.Ова делумно светлина на крајот се рефлектира назад на проекција на слика и понижувачко контраст размер, боја и црно нивоа што влијае на веродостојноста на сликата.35 : 1 Размерот на гледање.Тоа е причината зошто посветен Дома Кино соба треба да се обидеме да имаме што повеќе црна ѕидови и светлина-апсорбирање на материјали како да се намали количината на слабо светло.Зачудувачки наградуван на Работ Слободни Дизајн, Лесен и Лесно да се Соберат 6-Парче Сплит Алуминиумска Рамка со Сите Инсталација и Виси Хардвер.Тоа е најдобро за семејни соби, објекти за образование, конференциски сали, или било апликации во кои инцидент светлина е фактор.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Чанта Виси Организатор Чанта Организатор Торба Носителот Чанта Складирање Полица Закачалка Транспарентен Нечистотија-Доказ
  • Ново

Чанта Виси Организатор Чанта Организатор Торба Носителот Чанта Складирање Полица Закачалка Транспарентен Нечистотија-Доказ

DEN 1015.20

Чанта Виси Организатор е направен на сигурно, и издржливи неплетени ткаенини за долг животен век.Чанта �