• Ново
Сјаат Направи Посебни Водечките Постелнина 200 компјутери Сатен Стол Покрие Лак Sash - Apple Зелен - Свадба Партија Банкет Reception - 28 Бои

Сјаат Направи Посебни Водечките Постелнина 200 компјутери Сатен Стол Покрие Лак Sash - Apple Зелен - Свадба

DEN 1432.80
Залиха

Износ

Сатен.Ова е 200 Пакет на Бренд-Нови Apple Зелено 108 инчи со 8 инчен премиум Сатен стол покрие лак sashes.КОРИСТЕТЕ КРЕАТИВНО : Водечки Постелнина Сатен Sashes за свадба столици можат да бидат врзани во шармантна стол лакови, обвиткан низ било декорација, или се користи како атрактивна маса тркачи.Освен ЗА ИЗНАЈМУВАЊЕ ТРОШОЦИ : за истата цена како и изнајмување (а понекогаш дури и помалку), може да имаат квалитет свадба sashes за повеќе настани и користи.ПЛЕНИ ВАШИТЕ ГОСТИ : намалување целосно од едно парче ткаенина, на сатен sashes приказ атрактивна и лесна појава да се трансформира вашиот столици од обичните на вонредни дали за свадба, Бар Mitzvah, Quinceanera, корпоративни настани, или надворешен настан.СПРЕЧИ ПРОТРИВАНЕ : на рамномерно stitched serged рабови со боја-одговараше тема спречува протриване и обезбедува траен впечаток.Водечките Постелнина Стол Лакови и Sashes испорача еден чуден дизајн за да се задоволат вашите гости како тие да направат својот пат до нивните места.Тие се популарни стол вратоврска бекови кои се облекуваат секој случај, избран од страна на настан-планирање на професионалци за нивниот висок квалитет на елеганција и да си одат-да пристапност.Овие 108" x 8" сатен свадба стол sashes пристигне станот, подготвени да бидат врзани во совршен лак.Дали формално, раскошна настан или опуштено афера, што Доведува Постелнина има вашиот настан се покриени (со лак на врвот).

Декларирани својства

Најдобри предлози