• Ново
Clarins HydraQuench Затемнети Крем SPF 15 - # 05 Злато 50мл/1.8 оз

Clarins HydraQuench Затемнети Крем SPF 15 - 05 Злато 50мл/1.8 оз

DEN 1096.32
Залиха

Износ

50мл/1.8 оз.Hydra Quench.Со затемнети заштитно лице moisturizer Formulated со Фабрика-Морски "Мобилен Екстракти"ја Штити кожата против dehydrating ефект на животната средина aggression Minimizes појавата на видливи знаци на aging Replenishes кожата влага level Unveils некој помек неспокојот, дури и-тон & помладите бараат тен.

Декларирани својства

Најдобри предлози