• Ново
BINPAW Момчето Памук Sweatpants, Возраст 4T-14 (4-14 Години)

BINPAW Момчето Памук Sweatpants, Возраст 4T-14 (4-14 Години)

DEN 405.12
Залиха

Износ

Drawstring затворање.Материјал : 95% Памук, 5% Полиестер.Редовни Дебелина Панталони за цела Сезона.Еластичен Појас Бенд со Drawstring Затворање.Drawstring затворање.Странични Џебови и Задниот Џеб; Крои Линија Детали.Ние го Избере Дише, парична Казна Квалитет и Мека Памучна Ткаенина за да се Направи Ова Панталони за Удобен Деца се Чувствуваат.

Декларирани својства

Најдобри предлози