• Ново
Делукс Прекумерно Туш Commode Мрежа Backrest Боја: Сина Suncast

Делукс Прекумерно Туш Commode Мрежа Backrest Боја: Сина Suncast

DEN 1293.60
Залиха

Износ

SCC750 OS N-СОНЦЕ Мрежа Backrest Боја : Suncast Сина Карактеристики : -Делукс мека перница. -Удобен притисни бар. -Тежина капацитет : 450 кг.Тип на производ : -Туш стол/Commode.Тежина Капацитет : -450 Фунти.Земја на Производство : -сад.Отпорен На Корозија : -Да.Тркала/Casters Се Вклучени : -Да.Димензии : -5" Тешки casters.Вкупна Висина - Врвот до Дното : -40".Вкупна Ширина - страна на Страна : -15".Целокупната Длабочина - Напред-Назад : -28".Целокупниот Производ Тежина : -30 lbs.

Декларирани својства

Најдобри предлози