• Ново
Сад Сапун Фармацевт,Гроздобер Класичен Бронза Помош Беж Матирано Refillable Лосион Сапун Фармацевт Пумпа Шише Рѓа-Доказ Пумпа За Течен Сапун Диспензерот За Кујната Counte

Сад Сапун Фармацевт,Гроздобер Класичен Бронза Помош Беж Матирано Refillable Лосион Сапун Фармацевт Пумпа Шише

DEN 1939.20
Залиха

Износ

Материјал : Смола.големина : 15cmx8cm,капацитет : 280ml.ЛЕСНО ДА се РЕФИЛ : Течен сапун, лосион или sanitizer фармацевт пумпа е лесно да се отстрани за refilling.Прецизни за издавање : Светло притисок на пумпа главата е доволно за да се извлече сапун во правилна доза, за изработка на овој течен сапун фармацевт совршен за кујна или купатило употреба.ВИСОК КАПАЦИТЕТ : Убавина-исполнет стакло сапун фармацевт шише може да се одржи спектар на течности како што се етерични масла, лосиони и течни сапуни.Вметнатите тип е погоден за детето и за неговиот живот.Модерниот дизајн натпревар различни бања дизајн, може да се даваат вашата бања или кујна еден допир на домот и благородна сеча.Прес-тип дизајн може да стискаш на течноста во шишето многу добро и тоа е лесно да се користи.Рака лосион шише може да се примени за да се бања,кујна,хотел,КТВ и повеќе.Едноставни и стилски дизајн кој совршено се вклопува со секој стил на вашиот дом.На лосион фармацевт е многу корисно : 1 : атрактивен и практичен кујната или бањата фармацевт пумпа за течен сапун, лосион, сад сапун или меур бања.2 : Намалување на хаос и средена додека accenting вашата кујна или купатило потоне област со ова класично стилизирана течен сапун фармацевт пумпа.

Декларирани својства

Најдобри предлози