• Ново
Преносни Пелена Менување на Подлога и Органски Бебе Bibs за Момчиња & Девојки Пакет - Водоотпорен Количка за Бебе Менување Мат (Класичен Сива) - Органски Памук Teething Лиг

Преносни Пелена Менување на Подлога и Органски Бебе Bibs за Момчиња & Девојки Пакет - Водоотпорен Количка за

DEN 695.04
Залиха

Износ

Свитлива и преносни менување пелена влошки направи светот на разликата за модерните родители.Секој 8-pack органски бебе лига лигавче поставите доаѓа со една симпатична подарок кутија која е подготвена за kinki.Па ние направи нашата БРЗА Преносни Менување Пелена Подлога за да се свитлива во мал и компактен пелена менување на спојката големина во 6.Карактеристики ќе ви се допаднат : - Укината Големина : 6.Лесен За Чистење со Висок квалитет водоотпорен менување на површина го прави лесно да се избрише чисти по секоја употреба, одржување на вашето бебе чисти и свежи по секоја промена на пелена.Уникатен Бебе Подарок За Девојки - Кој не би сакал внимателен, симпатична и употребливи подарок.Се вклопува Во Сите Видови На Пелена Ранци, Торби и Totes Пакување бебе е клучно за еден ден е досаден и сите на вашето бебе е нешта зазема многу простор во вашиот пелена торба.Најдобар бебе регистар подарок за нови мајки и татковци!.Имаат еден помалку грижи со Kea Babies БРЗА Промена на Пелена Подлога.Нашата БРЗА Преносни Менување Пелена Подлога огради убаво и се вклопува во секоја пелена ќеса, осигурувајќи дека никогаш не треба да се грижите за overstuffing вашиот пелена торба.Зема минимален простор во вашиот пелена ранци или totes.Едноставно ги чистат со влажни брише или sanitizer по секоја употреба.Заштитете го вашето бебе од тешко и валкани површини во јавноста менување пелена станици.Мека Перница Соочи Со нашата мека поместена Пелена Менување на Душеци, на вашето бебе може да легнете удобно и уживајте во пелена промена било каде без fussing наоколу. 8-Pack Симпатична и Стилски Bibs - Нашите органски бебе bibs се исклучиво дизајниран од страна на Kea Babies за вашето бебе девојка за да се осигура дека вашето бебе никогаш не истекува на стил опции.

Декларирани својства

Најдобри предлози