• Ново
Dizdkizd 12 Ролни Washi Лента во Собата, Светла Чиста Боја Маскирање Ленти, 15mm Широк Виножито Шарени Декоративна Лента за DIY Занает, Списание, Planners, Scrapbooking

Dizdkizd 12 Ролни Washi Лента во Собата, Светла Чиста Боја Маскирање Ленти, 15mm Широк Виножито Шарени Декоративна

DEN 143.76
Залиха

Износ

1. Пристоен Квалитет : Јапонски професионални washi лента хартија, водоотпорен и леплива. 2. Производ Големина : иста големина во еден сет, 7.5 mm * 12 ролни, 3m по ролна. 3. Живописни Бои Занает : Висок сјај, текстура површини рендерирање голема боите, никогаш нема да згаснат. 4. Бонбони Боја Стил : Основна, класичен обичен боја, и атрактивен и практичен. 5. Широка Примена : Совршен за planners, патување куршум списанија, книги, календари, картички, фото албум, итн.Лесен за користење : Dizdkizd washi лента е лесно да се раскинат од страна на рака, без остатоци.Стимулира имагинација : што Можете да направите речиси сè, со тоа, ќе се имагинација е само граница.Образовни и инспиративни : Dizdkizd washi ленти може да се даде на децата пријатно ден.Dizdkizd има работи напорно за да ви донесе висок квалитет и најубавите washi дизајни.Лесен за користење : Dizdkizd washi лента е лесно да се раскинат од страна на рака, без остатоци.Стимулира имагинација : што Можете да направите речиси сè, со тоа, ќе се имагинација е само граница.Образовни и инспиративни : Dizdkizd washi ленти може да се даде на децата пријатно ден.

Декларирани својства

Најдобри предлози