• Ново
0.21 x-0.22 x Висок Степен на Рибино Око Леќата Компатибилен со Sony Cyber-Shot DSC-HX300

0.21 x-0.22 x Висок Степен на Рибино Око Леќата Компатибилен со Sony Cyber-Shot DSC-HX300

DEN 2616.00
Залиха

Износ

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. 0.21 x-0.22 x Висока Дефиниција Дигитални Леќа.Челик Барел Изградба.Се Пошироки Погледи.Multi Coated Оптичко Стакло.Инфраред Се Компатибилни.

Декларирани својства

Најдобри предлози