• Ново
UNITOPSCI Андроид Стерео во Автомобил во Цртичка GPS Навигација со Bluetooth Копија Камера,Двојно Din 8 Инчен Екран на Допир за Автомобил Мултимедијален Плеер Поддржува WiFi, GPS

UNITOPSCI Андроид Стерео во Автомобил во Цртичка GPS Навигација со Bluetooth Копија Камера,Двојно Din 8 Инчен

DEN 3359.76
Залиха

Износ

Карактеристики : - 8 инчен HD е радио за автомобил MP5 играч со дигитален екран на допир. - Огледало линк работи со Android/ i Phone - Поддршка Bluetooth hands-free повици,Bluetooth музички плеер. - Поддршка на 4 USB портови, два USB порти на предниот дел на машината, и две USB порти на задната страна од машината.

Декларирани својства

Најдобри предлози