• Ново
Perfectinsoy RN Виски Чаша со Подарок Кутија, Регистриран медицинска Сестра Виски Чаша, Смешни Подароци за Чување на Студентите, свој колега Подарок, Доктор подароци, проф

Perfectinsoy RN Виски Чаша со Подарок Кутија, Регистриран медицинска Сестра Виски Чаша, Смешни Подароци за

DEN 455.76
Залиха

Износ

RN Регистриран медицинска Сестра, овој класичен премиум виски подарок сет е идеален подарок за виски љубовници, медицинска сестра.Добро спакувани со пена-поместена Perfectinsoy подарок кутија, за да се заштити оваа чаша виски.а "Најдобро" поздрав картичка е предвидено од внатре, каде што можете да ја напишете вашата најдобри желби.На Денот на Таткото, birthday (роденден), Божиќ, Денот на Вљубените, посебни прилики или било време тој треба да знае тој е сакан, овие Виски Чаша се совршен подарок за него.Совршен 11 оз јачина на звук за да уживаат виски, бурбон, виски, вотка, бело вино, и се што пијалаци те сакам!За одржување на отпечаток светла и трајно, тоа е подобро да се мијат ова виски чаша со рака.Тешки База & Мазна Rim, Безбедност Lead-free Кристално Стакло, Никогаш не Исчезнува Печатење е дефинитивно мора да се има за виски љубовници или секој кој сака да се релаксира.Ова е одличен подарок за вашиот пријател, сестра, брат, мајка или татко вртење малку помудар.Се одликува со висок квалитет, машина за миење садови безбедно мастило.Овие чаши виски може да spruce до вашата декорација или како новина партија услуги.Ќе добиете : 1 x RN Виски Чаша, 1x Домот подарок кутија, 1 x Најдобри желби поздрав картичка.

Декларирани својства

Најдобри предлози