• Ново
Slowera Бебе Девојки Меки Мека и Мазна Туту Здолниште со Пелена Маска

Slowera Бебе Девојки Меки Мека и Мазна Туту Здолниште со Пелена Маска

DEN 335.76
Залиха

Износ

Големина : M : 6-12 Месеци, половината unstretched : 38cm / 14.Еластична половината, Тоа е многу удобно.34 инчен; половината на дното : 18cm / 7.97 инчен , Погоден за половината големина 38 - 48 cm / 14.06 инчен; половината на дното : 22cm / 8.Добар квалитет туту може да се носи повеќе пати за да заштедите пари.Тоа останува мека после миење и сушење повеќе пати.Единствен занает, 4 одделни слоеви на tulle се пораби на пелена маска, ова го прави на ТУТУ повеќе меки.Тоа што има вграден-во пелена капак, така да стои во место.Големина : XL : 24-36 Месеци, половината unstretched : 42cm / 16.91 инчен; половината на дното : 19cm / 7.83 инчен; се Препорачува на возраст од 24 до 36 месеци.Памук,Свила,Најлон.Големина : S : 0-6 Месеци, половината unstretched : 36cm / 14.Еластична затворање.49 инчен; се Препорачува на возраст од 6 to12 месеци.09 инчен; се Препорачува на возраст од 0 до 6 месеци.Направи вашето бебе толку слатко.Големина : L : 12-24 Месеци, половината unstretched : 40cm / 15.На пелена поклопецот е само прекрасна бонус.Одлична ткаенина, супер мека памучна и најлон, висок квалитет tulle, Таа се чувствува како свила чорапи, не иритираат бебешка кожа.Вашата мала принцеза ќе биде во фокусот.54 инчен , Погоден за половината големина 42 - 58 см / 16.Одлично за секојдневно носење, роденден, бебе фотографија, новородените слики, пресече торта, велигден, ноќта на Вештерките или божиќ подарок.Пелена Покрие 100% памук.67 инчен; се Препорачува на возраст од 12 до 24 месеци.Туту здолниште со пелена поклопецот е подобро.Тоа не е исто со лошо напишан материјал како и другите tutus.Ова е SOOOOOOOOOOO мека!Заштита на babys деликатна кожа.76 инчен , Погоден за половината големина 40 - 56 cm / 15.

Декларирани својства

Најдобри предлози