• Ново
КОЧАН LED Работа Светилка со Магнетни База и Клип Мулти-Функција Џеб Пенкало Светлина Инспекција Работа Светлина, 4 ПАРЧИЊА

КОЧАН LED Работа Светилка со Магнетни База и Клип Мулти-Функција Џеб Пенкало Светлина Инспекција Работа Светлина,

DEN 335.76
Залиха

Износ

3 W МОЌНА КОЧАН ПРЕДВОДЕНИ од страна елемент емитува 120 LUMENS кој лесно светла вашата работна површина подеднакво плус еден крај функции како конвенционалните рака светло.СИЛНА ОПАШКА МАГНЕТ - овозможува монтажа на челични автомобил панели како fenders или хауба за hands-free користење.Исто така има ОБЛЕКА КЛИП на кои се клипови безбедно на вашиот грб џеб или појас ако е потребно.ВОДА И ШОК ОТПОРНИ така што ќе му се спротивстават на груб се користи во итни ситуации во најлоши временски услови.ПРИГОДЕН ГОЛЕМИНА И HI-VIS БОЈА - во само 6.5" долг и 1" широк тоа совршено се вклопува и видливо во glovebox. [ ПАКЕТ ] Пакет на 4 рефлектори, бара од 3 x AAA батерии (не се вклучени).

Декларирани својства

Најдобри предлози