• Ново
Hanes Жените Cooldri Перформанси Долг Ракав V деколте, Tee

Hanes Жените Cooldri Перформанси Долг Ракав V деколте, Tee

DEN 239.76
Залиха

Износ

100% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Ладно и суво технологија суши ткаенина побрзо за максимална удобност.Кул удобност ткаенина брзо фитили далеку пот за да се задржи ладилникот.Удобноста рамен шевовите помогне да се намали chafing.Страна seamed изградба обезбедува повеќе додворувања, женски одговара.Сите удобноста на Hanes, со нашиот познат tag-слободен вратот.Hanes Спорт : перформанси.Стил.Удобност.Hanes Спорт гради на нашата удобност наследство со иновативни технологии за да ви даде изгледа дека се вклопи во вашиот живот, спорт, и вашиот стил.

Декларирани својства

Најдобри предлози