• Ново
Неверојатно Дете Едноставна Цвет Притиснете Мали База 6 x 6

Неверојатно Дете Едноставна Цвет Притиснете Мали База 6 x 6

DEN 575.76
Залиха

Износ

Прекрасна Едноставна Цвет Притиснете.Мал цвет/лист притиснете за да им овозможи на природата студија.Централната притиснете е лесно да се работи и многу помалку fiddly отколку да се има 4 крило ореви. 6" x 6" база, околу 4 3/4" x 4 3/4" притискање област.Дрвени иверица рамка со картон и абсорбента хартија влошки.ELG : се Движат и ракување : деца покаже добра контрола и координација во големи и мали движења.Тие се движат самоуверено во голем број на начини, безбедно преговарање простор.Тие се справи со опрема и алатки за ефикасно, вклучувајќи ги и моливи за пишување.Едноставна Цвет Притиснете.Мал цвет/лист притиснете за да им овозможи на природата студија.Централната притиснете е лесно да се работи и многу помалку fiddly отколку да се има 4 крило ореви.ELG : се Движат и ракување : деца покаже добра контрола и координација во големи и мали движења.Тие се движат самоуверено во голем број на начини, безбедно преговарање простор.Тие се справи со опрема и алатки за ефикасно, вклучувајќи ги и моливи за пишување. 6" x 6" база, околу 4 3/4" x 4 3/4" притискање област.Дрвена рамка со картон и абсорбента хартија влошки.

Декларирани својства

Најдобри предлози