• Ново
MyMealivos Закачалка Огноотпорни & водоотпорен Диверзија Безбедно, Pocket Скриени Безбедно, Таен Документ Носителот на Патент Торбичка, се Вклопува во Рамките Виси Облека?

MyMealivos Закачалка Огноотпорни & водоотпорен Диверзија Безбедно, Pocket Скриени Безбедно, Таен Документ Носителот

DEN 537.36
Залиха

Износ

Тоа е одличен документ безбедно помошник за дом, канцеларија, RV, хотели или колеџ домови, многу преносни да го користите во секое време и насекаде.На огноотпорни перниче е многу флексибилен и укината.Сите направен од високо-квалитет на Огноотпорни и водоотпорен материјал, не само ефикасно да се спречи огнот, но исто така и заштита на торба телото од распаѓање.7" x 16", што е доволно за да се одржи работите што сакате.Сакате да ги зачувате вашите пари, скривам, накит, и документи од очите?.Било проблем за цел или производ, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблем и ние се нудат 100% или слободна замена.Се вклопи во било која облека закачалка помалку од 17 инчи во должина (закачалка не е вклучена во пакетот).

Декларирани својства

Најдобри предлози