• Ново
C & јас Мали Барел се Изедначи на Врвот на Ноктите Вежба Малку, Безбедност Круг Врвот, Професионални Електрични Датотека за Нокти Вежба Машина, да се Отстранат Нокти?

C & јас Мали Барел се Изедначи на Врвот на Ноктите Вежба Малку, Безбедност Круг Врвот, Професионални Електрични

DEN 311.76
Залиха

Износ

♥ C М и С, може да биде датотека мека гелови; XF, и 2 XF, погоден за база на гелови. ♥ Материјал : Волфрам Карбид.Тоа нека помине вежба со висока цврстина, долго сечење живот, и непречено да ја ротирате. ♥ Вежба глава : Дијаметар, 0.21 инчен / 5.35 mm.Должина, 0.5 инчи / 12.7 мм.Месо тело : 3/32 инчен / 2.35 mm.C & јас Професионални Мали Барел се Изедначи на Врвот на Ноктите Вежба Малку Електрични Дупчалки за Нокти Вежба Машина Помине Вежба Битови за чистење на доградба на акрилни гелови, ноктите гелови, натопи во прав и други помине бои.Големини за да Изберете : Ултра Крупни – 4 XC Три Крупни – 3 XC Двоен Крупен - 2 XC Екстра Крупни - XC Крупни – C Медиум – M Казна – F Дополнителна Казна – XF Двојна Казна – 2 XF.

Декларирани својства

Најдобри предлози