• Ново
Поли Помине Гел за Полнење 6PCS Градител Гел Ноктите Подобрување на Судењето за Полнење за Почетник и Професионални Техничар Нокти Постави Јасни Бела Розова Поли Пр?

Поли Помине Гел за Полнење 6PCS Градител Гел Ноктите Подобрување на Судењето за Полнење за Почетник и Професионални

DEN 359.76
Залиха

Износ

☛НОВ ЛУКСУЗЕН СИТЕ-ВО-ЕДНО ПОЛИ ПОМИНЕ ГЕЛ за ПОЛНЕЊЕ : Содржи 6 Бои 15ml поли помине гел,1* 30ml течни решение,врвот грб t обидете се да користите ноктите од прстите да се отвори лименки, КАПАЦИ, орев школки, или други хард предмети да се задржи на ноктите од носат далеку.Течни решение ќе помогне да се шири на поли помине гел без проблеми.На поли помине гел е подебел,полесно да го контролираат и да се постигне саканиот облик.Пакет Се Вклучени : . 6 x Поли Помине Гел. 1 x Течни Решение(30ml). 1 x Врвот Грб ,1 x База на Грб. 1 x Двојна Глава Нерѓосувачки Помине Пенкало. 1 x Кутија на 120pcs Двојна Мувла Совет. 1 x Помине Пескарење Датотека.

Декларирани својства

Најдобри предлози