• Ново
Бош 2608657938 Сабја Виде Ножот S3456 Xf 25 Компјутери

Бош 2608657938 Сабја Виде Ножот S3456 Xf 25 Компјутери

DEN 1966.80
Залиха

Износ

Производителот гаранција може да не се применува.Забот дизајн : Ограничени/бланширан.Содржина : 25 компјутери.Материјал : бим.За повеќе од 125 години, на име "Бош" е поврзана со напреден технологија и Trailblazing пронајдоци кои се запиша во историјата.Бош го прави бизнис од целиот свет и е Активна во повеќето широка сектори.Тука можете да дознаете повеќе за нашите бизнис сектори и поделби во Германија.

Декларирани својства

Најдобри предлози