• Ново
LTWFITTING Бар Производство од не 'Рѓосувачки Челик 316 Barb Фитинг Спојка/Конектор 5/8 Цревото ID x 1/2 Машки NPT Воздух, Гориво и Вода (Пакување од 25)

LTWFITTING Бар Производство од не 'Рѓосувачки Челик 316 Barb Фитинг Спојка/Конектор 5/8 Цревото ID x 1/2 Машки

DEN 1775.76
Залиха

Износ

Изборот на производи димензии и количини на колона на големина и боја одделно,цената ќе биде повеќе поволни ако изборот на големо.Тоа е една од главните copperware производител во Кина, со 25 години¡ искуство во производство copperware и веќе помина гаранција за квалитет ISO 9001 систем за потврда, за да се обезбеди долгорочна и стабилна квалитетот на производите.Тип : Машки X црево Barb.Повеќе купувањето најдобра цена ќе добиете.Materies : Нерѓосувачки Челик 316.За Превозот Голема акции достапноста и брзо испраќање се нашите основни бизнис.ПОКРИЕНОСТ : Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ. - Нето Тежина : 43.Карактеристики - Materies : Нерѓосувачки Челик 316.Опис на производот Трајни и висок стандард на лентата за производство класа 150 нерѓосувачки челик 316 бодликава монтирање конектор. - Цевки ID : 5/8", Нишка : 1/2" NPT машки.Ние сме меѓународни продавачот, секој објект потребно е да се провери од страна на двајца царински.Овие производи што доаѓаат од нашата заедничка фабрика, на својата годишна излез е за 100,000,000 компјутери.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Црево ID : 5/8" Тема : 1/2" NPT машки.Важна Забелешка се Обрне внимание на колона на големината и бојата, можете да најдете голем број на производ видови и количини за вашиот избор.Ако не сте добиле објектот за време на овој период или имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас прво. Нето Тежина : 43.Најчесто се користи за да се поврзете линии за воздух, вода, гориво, масло и инертни гасови во брз и едноставен начин.

Декларирани својства

Најдобри предлози