• Ново
Глобалната Мебел Штекер 17.75 x 37.75 x 60.5 Јаглен Метал Пена за Кожа Изгледа Сала Влез Клупата

Глобалната Мебел Штекер 17.75 x 37.75 x 60.5 Јаглен Метал Пена за Кожа Изгледа Сала Влез Клупата

DEN 1980.00
Залиха

Износ

облагородување вашиот простор со овој софистициран и елегантен клупата.нејзиниот квалитет е висока, и тоа е прекрасен дизајн кој ќе донесе флексибилност и разновидност за да изгледаат и се чувствуваат на вашиот дом.оваа клупа е стручно направен од висок квалитет на метал, мдф, и пена, и, исто така, ќе придонесе за неговата севкупна прекрасен изглед, а сепак ви даваат сите стабилност што некогаш ќе треба.како за мерења, тие се 60.5' за висина, 17.75' за ширина, и 37.75' за длабочина, и тежи 35 фунти.оваа прекрасна клупата ќе биде совршено парче за секој оркестарот.Случај на Пакет : 1.Боја : Јаглен.Материјал : Метал, Пена, Мдф, Кожа-Изглед.Број На Krabičkách : 1. Производ состојба : Newembellish вашиот простор со овој софистициран и елегантен клупата.нејзиниот квалитет е висока, и тоа е прекрасен дизајн кој ќе донесе флексибилност и разновидност за да изгледаат и се чувствуваат на вашиот дом.оваа клупа е стручно направен од висок квалитет на метал, мдф, и пена, и, исто така, ќе придонесе за неговата севкупна прекрасен изглед, а сепак ви даваат сите стабилност што некогаш ќе треба.како за мерења, тие се 60.5' за висина, 17.75' за ширина, и 37.75' за длабочина, и тежи 35 фунти.оваа прекрасна клупата ќе биде совршено парче за секој ентериер.Случај на Пакет : 1 Color : Charcoal Material : Метал, Пена, Мдф, Кожа-Look Number На Krabičkách : 1.

Декларирани својства

Најдобри предлози