• Ново
SYGAV Андроид 10 Двојно 2 Din Стерео во Автомобил за Toyota е корола Highlander 4 Тркач Матрица Sequoia Тундра Carplay Радио Андроид Авто Екран на Допир за GPS Навигација Главата Единица М

SYGAV Андроид 10 Двојно 2 Din Стерео во Автомобил за Toyota е корола Highlander 4 Тркач Матрица Sequoia Тундра

DEN 11976.00
Залиха

Износ

【Plug and Play 】Дојде со Добро поврзан Темперамент , ако вашиот автомобил со JBL засилувач, ве молиме љубезно ве молиме да нè контактирате за точната темперамент и canbus.Најновите Андроид 10 Систем со PX6 Hexa ПРОЦЕСОРОТ, Samsung 4 GB RAM,64 GB внатрешна Флеш меморија, поддржува HDD да 2 TB (потврдено и во ред), USB флеш диск и MP3 Плеер со макс 64 G ,Поддршка 2 второ fastboot за втор пат кога ќе го поставите режимот на мирување. 【Безжична Carplay s добие и да се обиде.Вграден DSP(Digital звуци процесор) with15 бендови EQ прилагодливи. 4*50 W Стерео Звук, Засилувач IC:TDA7850. 6-канален Аудио излез конвертори, поддршка subwoofer излез,.Различни звук стил optionals : Рамна, Рок,Поп-Џез, Класика и сл.Радио IC:ST7708 S. 30 претходно радио станици, FM(3*6)и СУМ(2*6) канали.Радио Региони : Кина、Европа、Источна、Европа、Русија、USA1、USA2、Јапонија.Пре-инсталиран IGO мапата, можете да го користите GPS функција директно.Исто така, поддршка на онлајн Google map, Waze, и др.Поврзете Код : 0000 Име : автомобил-комплет.Вграден Микрофон во control panel и со надворешен микрофон за Раце слободни телефонски повик.Синхронизирајте го вашиот телефон книга.Со A2 DP стримувате музика од вашиот мобилен телефон.Поврзете да OBD2 опрема и следење на возило статус преку вртежен момент стан во реално време.Повеќе погодно за да се префрлите песни и канали.Прилагодување јачина на звук без да се земе вашата рацете надвор од воланот.

Декларирани својства

Најдобри предлози