• Ново
KGEZW Внатрешниот Ритам Дигитални Vernier Caliper Внатрешна Дупка Ритам Инчен/метрички/дел Конверзија Vernier Caliper

KGEZW Внатрешниот Ритам Дигитални Vernier Caliper Внатрешна Дупка Ритам Инчен/метрички/дел Конверзија Vernier

DEN 7253.04
Залиха

Износ

Појачани нерѓосувачки челик главниот скала и мерење на вилиците.Knurled заклучување со завртки за поудобно мерење и читање.Во однос/апсолутна мерење осветленост во било која позиција.стакло фиксна мрежа, стабилен, траен и висока точност.Брз приказ на мери вредноста на LCD екранот, ниту над-брзина грешка.Материјал : Steel Color : Sliver-black Range:22-150mm Accuracy:0.01 mm Закорави од не ' рѓосувачки челик главниот скала и мерење на вилиците.Knurled заклучување со завртки за поудобно мерење и читање.Во однос/апсолутна мерење осветленост во било која позиција.стакло фиксна мрежа, стабилен, траен и висока точност.Брз приказ на мери вредноста на LCD екранот, ниту над-брзина грешка.Пакет се Вклучени : 1 x Vernier Caliper Note : 1. Ве молиме Овозможи 1-3cm се Разликува Поради Прирачник за Мерење.2. Осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.Ви Благодариме За Вашето Разбирање.Процес : фино брусење обработка, квалитетот чип, рачно мелење на мерење на површината.

Декларирани својства

Најдобри предлози