• Ново
zelhdy Децата U-Облик на Електрична Четка за заби, Храна-Одделение Меки Силиконски Четка Главата, 360° Орален Чистење, Погодна за Деца Од 2-7

zelhdy Децата U-Облик на Електрична Четка за заби, Храна-Одделение Меки Силиконски Четка Главата, 360° Орален

DEN 1027.20
Залиха

Износ

U-облик дизајн : ергономски U-облик четка главата, погоден за формата и механизам на децата забната структура.Мека храна одделение силиконски, 360 степени околу мека работ на забите, обезбедување удобно четкање чувство, оригиналниот U-облик чистење на патот, ефективна длабоко чистење, нема да оштетување на непцата, заштита на децата глеѓ.U-облик на децата автоматски четка може да се чистат сите заби одеднаш.Симпатична цртан филм дизајн : симпатична цртан филм дизајн ја прави оваа симпатична автоматско четка за заби привлечни за сите деца.Тие се многу среќни да ги измијат забите со оваа забавна електрична четка за заби.Деца на возраст од 2-6 се лесно и забавно.Тоа може да го стимулира децата интерес во четкање на забите и се посветам на децата здрави четкање навики.Висок квалитет : Деца U-облик на четка за заби користи услужни влакната за да им овозможи на вашето дете да се чисти нежно; мека четка главата помага да се постигне е тешко да се постигне места и да се постигне повеќе темелно чистење.Боја : розова, yellow Material : Silicone Size : 135*68*68mm.

Декларирани својства

Најдобри предлози