• Ново
Kaxofang 2 парчиња Црна Батеријата Држачот за 3 x 1.5 V AAA Батерии Светло Факелот

Kaxofang 2 парчиња Црна Батеријата Држачот за 3 x 1.5 V AAA Батерии Светло Факелот

DEN 333.36
Залиха

Износ

Големина : 53 x 21mm/ 2.1 x 0.83 инчен(L*D).Материјал : Пластика, Метал;Боја : Црна.Име на производ : 3 x AAA Батерија Држач;Одговара за : 3 x 1.5 V AAA Батерија(Не се Вклучени Овде).Тежина : 11g.Kaxofang 2 парчиња Црна Батеријата Држачот за 3 x 1.5 V AAA Батерии Светло Torch Please се обрне внимание на Спецификацијата во Табела пред купување, бидете сигурни дека нашиот производ е токму она што го сакате.Батеријата не е вклучена овде.Пакет Содржина : 2 Buc x Батеријата Држачот за 3x ААА Batteries Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Декларирани својства

Најдобри предлози