• Ново
Steamer 30 Широк Махагони Бронза Директни Жица Слика Светлина

Steamer 30 Широк Махагони Бронза Директни Жица Слика Светлина

DEN 2311.20
Залиха

Износ

Производ Крај : Махагони Бронза со Антички Месинг акценти.Сијалица Спецификации : 25 W-T10 или 40 W-T10 медиум база.Карактеристики Изградена на метал Има метал сенка Бара (4) 40 вати медиум (E26) светилки Способен да се исклучи кога се користи со блескаво светилки Направени во Америка ETL оценет Димензии Висина : 4-1/2" Ширина : 30" Продолжување : 12-1/2" Длабочина : 12-1/2" Сенка Ширина : 30" Backplate Висина : 4-1/2" Backplate Ширина : 20" Електрични Спецификации Сијалица Облик : T10 Сијалица База : Медиум (E26) Број на Светилки : 4 Светилки се Вклучени : Нема W По Сијалица : 40 w Wattage : 160 w Напон : 120 volts.

Декларирани својства

Најдобри предлози