• Ново
IGOSAIT Бања Седиштето Туш Commode Стол, Туш Perching Столче со Оружје& Поместена Backrest Прилагодлива Висина, Делукс Висина Прилагодливи Алуминиум Бања/Туш Стол со Назад и Туш Г?

IGOSAIT Бања Седиштето Туш Commode Стол, Туш Perching Столче со Оружје& Поместена Backrest Прилагодлива Висина,

DEN 256.80
Залиха

Износ

2 Т(см) Назад Големина : 42 W x 17. ✅ Отстранлив назад поддршка и поместена потпирачи за раце со висина прилагодливи нозе им овозможуваат на корисниците да ги прилагодите на стол врз основа на одредени параметри.Ние ќе искрено се комуницира со љубезни и учтиви клиенти и да се обидат нашите најдобри за решавање на проблемите со кои се соочуваат во трансакцијата процес. ✅ Секој стол нога е ограничен со гума не се лизга совети за дополнителна безбедност и сигурност; Дренажа дупки се намали лизгање или лизгање на обезбедени вода, креирање на безбедно и удобно туш седиште.Живеат подобро, и помош-бесплатно, со медицински туш седиште од мене.8 kg Рамен Пакет : ДА Собрание е Потребно : YES Други Клучни Информации : Седиште Големина : 40.Како што се возраста, ние понекогаш треба малку помош со што нашите дневни рутини полесно.4 kg Кутија Димензија : 41 L x 14.Стол им овозможува на поединците, со ограничена подвижност или повреди да седат во текот туш самостојно.Спецификација : Состав : Алуминиум Материјал кој се Користи : plastic Colour : Бела Други Бои : Црна(потпирач) Производ Димензија : 46.Не се потребни алатки.Don' t нека возраст или минатите повреди ве спречи да живеат во вид на живот сакате да живеете.Ви благодарам многу за изборот на нашите производи.Ние ќе искрено се комуницира со љубезни и учтиви клиенти и да се обидат нашите најдобри за решавање на проблемите со кои се соочуваат во трансакцијата процес.Ви благодарам многу за изборот на нашите производи. ✅ Направен од тешки - должност алуминиумска рамка со тежина капацитет на 135 Kg.

Декларирани својства

Composition:
Aluminum
Material Used:
plastic
Colour:
White
Other Colors:
Black(armrest)
Product Dimension:
46. 5W x 54. 2D x 72.5-85H(cm)
Weight Capacity:
135 Kg
Net Weight:
3.8kg
Flat Pack:
YES
Assembly Required:
YES
Other Key Info:
Seat Size
Back Size:
42W x 17. 5H x 6.6T(cm)
Gross Weight:
4.4kg
Box Dimension:
41L x 14. 5W x 58.5H(cm)

Најдобри предлози