• Ново
JKYYDS Слика-на-Осум Нерешено Јаже Отпор Бенд, Гумени Бендот, Пена Рачка, Слика-на-Осум Градите Јаже Јога Вежби (Боја : Зелена)

JKYYDS Слика-на-Осум Нерешено Јаже Отпор Бенд, Гумени Бендот, Пена Рачка, Слика-на-Осум Градите Јаже Јога Вежби

DEN 684.00
Залиха

Износ

Тоа се користи за да се обучуваат на мускулите на задникот, бутовите и телиња, како и телесната рамнотежа и го зајакне јадрото на сила на телото.Отпорот бенд е направен од природен латекс материјал, која има силна отпорност на триење и може да се издржи висок напон.Не грижете се за кинење или протриване.Отпорот на бендот може да се користи за вежбање во теретана, дома, во канцеларија или на патување.Отпор бендови може да се користи за сила за обука, assisted кревање, кошарка тензија обука, загревање и други спортови.Значително подобрување на мускулната сила и подобрување на телото флексибилност.Ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да се обезбеди задоволително решение.Функција : Направен од високо-квалитет гумени материјал, тоа е супер еластичност и цврстина.Тој е компактен, лесен и лесно да се носат.Има широк спектар на значења, како што се Пилатес, јога, фитнес, фитнес, и истегнување.Можете да го користите овој појас за физички вежби, погоден за сите фитнес ентузијасти.Големина : 42*14cm Material : Other Features : мала тежина, мали димензии, лесна за носење, добра еластичност.Можете да ни испратите е-пошта во која се наведува дека на производи треба да бидат исти по волја.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви помогнат во рок од 24 часа.Ние сме должни да се осигураме дека нашите клиенти се 100% задоволни со нашите производи.

Декларирани својства

Најдобри предлози