• Ново
Tgoon Компактен Воки Токи Слушалки, Воки Токи Слушалки со PTT со ПВЦ за Baofeng Ув ‑ 9r / Bf ‑ 9700 / Bf ‑ A58

Tgoon Компактен Воки Токи Слушалки, Воки Токи Слушалки со PTT со ПВЦ за Baofeng Ув ‑ 9r / Bf ‑ 9700 / Bf ‑

DEN 1315.20
Залиха

Износ

Нуди одлична издржливост, сигурност и перформанси во која било средина, трајни и здрав.Лесен за ракување и компактен, мал, лесен, удобен за носење и чување.Одличен за надзор цели и безбедност, и други работната средина и да бара дискретна комуникација.Лесен за инсталација и лесен за ракување, со лесно ракување еден кликни за разговор копчето, високи перформанси.Компатибилен за Baofeng УВ‑9 R/BF‑9700/BF‑A58 воки токи, удобен и лесен за употреба.Предмет Тип : Воки Токи Headset Material : PVCColor : Како Слика Shown Weight : Прибл. 155.0 g/5.5 oz Plug и да игра.

Декларирани својства

Најдобри предлози