• Ново
Прото Алатки J6472E - Електронски вртежен момент Тестер - 3/8 во Големина, 25-250 во-lb вртежен момент Опсег, За Употреба Withx3b; Електронски вртежен момент Клуч

Прото Алатки J6472E - Електронски вртежен момент Тестер - 3/8 во Големина, 25-250 во-lb вртежен момент Опсег,

DEN 2244.00
Залиха

Износ

Извор на енергија : AC/DC Адаптер; Диск Големина : 3/8"; Вклучува : за Носење.Во прилог на електронски вртежен момент метри, Zoro, исто така, нуди електронски вртежен момент клучеви, dial вртежен момент клучеви, и вртежен момент множители.Еве некои дополнителни информации за оваа Електронска вртежен момент Тестер : ДИСК ГОЛЕМИНА : 3/8", ЗА УПОТРЕБА СО : вртежен момент Клуч, вртежен момент ОПСЕГ : 25 250 ft.-lb.

Декларирани својства

Најдобри предлози