• Ново
Primeda-телеком HDMI Оптички Полнила/Конвертори за Полнење - HDMI Преку Оптички Влакна до 20Km, 3G 1080p Full HD Предавател и Приемник, ФК Влакна Порта

Primeda-телеком HDMI Оптички Полнила/Конвертори за Полнење - HDMI Преку Оптички Влакна до 20Km, 3G 1080p Full

DEN 1872.00
Залиха

Износ

HDMI над влакна системот се користи за да се испрати HDMI A/V сигналите на далечинскиот управувач на екранот уреди, користејќи еден ВО странска валута/ФК Оптички Влакна кабел за Пренос на далечина до 20 Km од singlemode влакна.

Декларирани својства

Најдобри предлози