• Ново
Косата Екстензии Cambodian Богородица Remy Човечка Коса Снопови Ткаат се Занимава Откачен Кадрава 3pcs/многу 300gram Природна Боја 282828 Благодатта на Косата Производи Weft

Косата Екстензии Cambodian Богородица Remy Човечка Коса Снопови Ткаат се Занимава Откачен Кадрава 3pcs/многу

DEN 911.76
Залиха

Износ

Продавачот Продавница Име : Da Jun.Коса должина се протега на должина 28"28"28". 100% Cambodian Богородица Човечка Коса. 300 грам коса weft,Полна и густа.Сите кутикулите на косата се случува во иста насока.Материјал : 100% Cambodian Човечка коса Должина : 28"28"28" Тежина : околу 300g Color : Природна Боја Може да биде dyed Package : внатрешен пакет : PP/PVC кеса Пратки : Со авион превозот, или изрази, како што се DHL, EMS, UPS-от, ТНТ,EPACKET Препорачана превозот 1-3 дневна,Standarded превозот 7-14daysif врати,купувачот треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и објектот треба да се чува во оригинална состојба.По добивањето на вратите, ние ќе се направи замена или враќање на парите ќе ви бидат вратени.ви благодариме и да уживаат во шопинг!.

Декларирани својства

Најдобри предлози