• Ново
Makartt Ѕвездена Ноќ Поли Помине Гел за Полнење Пакет со Ноктите Вежба Батерија 18000RPM Преносни Рака Парче Ноктите Машина за Дупчење

Makartt Ѕвездена Ноќ Поли Помине Гел за Полнење Пакет со Ноктите Вежба Батерија 18000RPM Преносни Рака Парче

DEN 959.76
Залиха

Износ

Вклучува 6 Помине Продолжување Гел Бои, 1 8ml База на Грбот и 1 Врвот Грб, 72 Двојна Форми со 12 Големини во 2 Форми, 1 Dual-заврши Нокти Продолжување Гел Шпатула и Четка, 1 Нокти Датотека, сите сместени во Makartt премија за пакување.Забелешка : Овој производ не треба помине уметност лекување светилка и се лизга решение кое не е вклучена во овој комплет.Целиот комплет е содржан во подарок пакување.Пренослив дизајн можете да ја обеси на вашиот појас, половината, исто така, можат да бидат спакувани во вашата торба патување или случај.Совршен подарок идеја за роденден, Денот на Благодарноста, Божик, Нова Година за мајка, сопруга, пријателка и ноктите љубители на уметноста.Батерија и преносни : Ова помине вежба машина целосна надополнување на времето 3.

Декларирани својства

Најдобри предлози