• Ново
Dshiner H7 LED Светлата Светилки DC9-32V 80W 16000LM По Пар CanBus Подготвени 6500K Xenon Бела Супер Светла Светла за Конверзија Комплет Пакување од 2

Dshiner H7 LED Светлата Светилки DC9-32V 80W 16000LM По Пар CanBus Подготвени 6500K Xenon Бела Супер Светла

DEN 1055.76
Залиха

Износ

Може да-АВТОБУС Подготвени - може да се Надгради-автобус грешка слободни дизајн, работа со 98% од возилата, без компјутерски систем грешка проблеми.компатибилен со H7 штекерите (подножјата). 360° осветлување, ви помага да се види пошироко и подалеку, нема заслепувачки да идване сообраќај, не ги заслепуваат другите возачи.Ефикасен Систем за Ладење - Целата авијација алуминиум тело, изградена-во smart контрола на температурата IC и 12,000 ВРТЕЖИ во минута turbofan обезбеди одлична способност за ладење да се осигура 50.Совршен Зрак Шема - Донесува 360° прилагодливи шкафче прстен за да се обезбеди најдобри зрак шема, нема темни дамки или нејасна светлина, не слепи идване сообраќај, Без визуелна замор.

Декларирани својства

Најдобри предлози