• Ново
ИРИС Медиум Модуларен Latching Кутија - Сребрена Рачка, 8 Pack

ИРИС Медиум Модуларен Latching Кутија - Сребрена Рачка, 8 Pack

DEN 959.76
Залиха

Износ

Можете исто така да се прошири вашата имагинација да ги користите за под мијалникот за течности, крпи, забната паста, заб четки, и повеќе.Медиум Пластични Модуларен Складирање Бин Tote Организирање на Сад со Трајни Капак и Безбедна Latching Токи со Дршката е совршен за чување организатор што можат да се соберат сите ваши елементи безбедно со анти-пауза, трајни полипропилен материјал направен во САД.ВИДИ-ПРЕКУ – Нема повеќе во потрага за вашите скапоцени нешта.Пластични totes и капаци се исто така nestable кога не е во употреба за да се спаси складирање простори.Земете ИРИС САД, со гордост се Направени во САД Модуларен Складирање Бин Tote Организирање на Сад со Трајни Капак и Безбедна Latching Токи во вашите раце, и организирате вашата околина.Складирање токи брави врз трајни пластичен капак, која ги одвојува од внатре и од надвор.Ја преземат контролата од она што е најблиску до вас.Ајде да се Организира и направи животот малку полесно.Животот е неуредна и хаотичен.Произведено Во САД за Квалитет – ИРИС САД е 2.Јие-Преку дизајн на ИРИС САД Пластични Складирање Бин Tote Организирање на Сад со Трајни Капак и Безбедна Latching Токи ви овозможува да најдете било зачувани ставки моментално од било кој агол.Магацинот за нив – Пластика Контејнер за Складирање Бин Tote има вдлабнатини на капакот и телото да се создаде безбедна редење искуство.Заверена од Зелен Круг за еколошки пластични херметички складирање сад.

Декларирани својства

Најдобри предлози