• Ново
Салон Столче на Тркала,Седло Бар Столица со Сини СТП Синтетички Кожа Седиште,Прилагодлива Висина 48-58 cm,Поддржани тежина 160 Кг,Бар Столица Adjustablefor Фризерски Нокт

Салон Столче на Тркала,Седло Бар Столица со Сини СТП Синтетички Кожа Седиште,Прилагодлива Висина 48-58 cm,Поддржани

DEN 6792.72
Залиха

Износ

360 степени ротации, перница, прилагодлива висина од.Здрав рачка за поместување.Ние сме посветени да им обезбедиме на нашите клиенти професионални решение за квалитет на живот, и ние очекуваме да имаат поголемиот дел од наградува искуство во купување и користење на нашите производи.Топ производство во Кина специјализирани во напредни Канцеларијата и Домот на мебел, и нашите производи се извезуваат во САД, Европа, Јапонија и Австралија децении со прилично добра репутација.УЖИВАЈТЕ ВО ВАШИОТ СЕДИШТЕ, УЖИВАЈТЕ ВО ВАШАТА РАБОТА!Возен Столче Килими, 360-степен целосно да се ротира ергономски дизајн седишта со приспособување на висина на дршката и слободни да се тркала ќе ви помогне да работат, учат, и си играат многу ефикасно.Со лесен и удобен структура, гостите ќе имаат незаборавно искуство за време на нивниот престој во својата дневна соба.Ергономски облик поттикнува телото да ги преземе за поздрава седечка положба, се опушта мускулите и трајно ги ублажува на ' рбетот.Долго време се седи без деформација, добра еластичност.Трајно моделирани пена, долго-траен ПВЦ кожа, тешки-должност здрав база и премиер casters го прави совршена за домашни и работни места како што се Стоматолог, Клиника, Продавница, Канцеларија, Салон, Кујна, Гаража, итн.

Декларирани својства

Најдобри предлози