• Ново
Actek 46018 Безбедност На Вртливата Ја Воочи Големината И Прстен | 3/4 Инчи U-Бар Дијаметар | 3/4 - 10 Нишка Големина | 1.53-Инчен Тема Издаденост | 5,000 Lb. Номинална Load | Авиони Квал?

Actek 46018 Безбедност На Вртливата Ја Воочи Големината И Прстен | 3/4 Инчи U-Бар Дијаметар | 3/4 - 10 Нишка

DEN 214.80
Залиха

Износ

3/4 Инчи U-Бар Дијаметар. 3/4" - 10 Нишка Големина. 1.53-Инчен Тема Издаденост. 5,000 Lb.Номинална Оптоварување.Авион На Квалитетот Легура.Features Swivels 360° - Pivots 180° Материјал - Авион Квалитетни Алуминиумски Заврши - Црна Оксид по МИЛИ Спецификација Безбедност Фактор - 5 : 1 Certified Топлина Treatment Meets или Надминува ASME B30.26 Conforms да CE.

Декларирани својства

Најдобри предлози