• Ново
Dial Индустрии, Inc. Interlocking Фиока Организатор Фах Сет, Црна

Dial Индустрии, Inc. Interlocking Фиока Организатор Фах Сет, Црна

DEN 274.08
Залиха

Износ

Обичај конфигурирате interlocking коцки за да ги задоволат вашите потреби; Направени во САД.Совршен за да се организира комунални услуги, кујна, канцеларија и тоалет фиоки.Висина одговара на повеќето фиоки; лесно да се чисти.Сет содржи шест 3" x 3", три 3" x 9" и една 6" x 9" divider.Поддржан од 1 година од производителот на лекот и / гаранција.Dial Индустрии Interlocking Фиока Организатор Сет, 10 Коцки, содржи шест 3" x 3", три 3" x 9" и една 6" x 9" dividers и е совршен за да се организира комунални услуги, кујна, канцеларија и тоалет фиоки.Парчиња кадар заедно да остане во место и ќе одговара на повеќето фиоки.Dial Индустрии е во бизнисот за производство на квалитетна пластика за повеќе од четири децении.Ние сме горди што над 90% од нашиот производ линија е Направена Во Америка.

Декларирани својства

Најдобри предлози