• Ново
JHDPHd Гардероба Гардероба Крпа Собранието Пластични Домаќинство Деца Гардероба Виси Спални Дом Комбинација Складирање Кабинет Шкафче,P (Боја : C)

JHDPHd Гардероба Гардероба Крпа Собранието Пластични Домаќинство Деца Гардероба Виси Спални Дом Комбинација

DEN 7622.88
Залиха

Износ

Направени од дебел метал цевка и засилен пластика.Чувајте ги вашите објект далеку од прашина и вода-доказ ткаенина нивоа се лесни за чистење.Оваа Плакарот има повеќе-висина полиците и виси простор за складирање на многу укината облека,overcoat.Оваа плакарот гардероба може да стојат во entryway,гаража,дневна соба,спална соба и сл.Едноставен и различни инсталација решенија, без алатки, грижете се-бесплатна инсталација.Добредојдовте на JHDPHd Material : plasticplastic материјал : ABSpattern : апстракт patterncustomizable : noadditional функција : демонтажа и assemblywardrobe тип : детска гардероба возрасни wardrobe If треба било каква помош.ве молиме одете до вашата цел страница , контакт со продавачот , ќе го добиете она што ви треба.

Декларирани својства

Најдобри предлози