• Ново
Floweroyal 12pcs Вештачки Рози Сомот Цвеќиња со Долго Стебло Лажни Букет Рози DIY за Домашна Градина Свадба Оркестарот (Темно Црвена) .

Floweroyal 12pcs Вештачки Рози Сомот Цвеќиња со Долго Стебло Лажни Букет Рози DIY за Домашна Градина Свадба

DEN 359.76
Залиха

Износ

♔РЕАЛНИ БАРААТ : Со долгогодишно искуство и напредни технологии во производството на вештачки растенија и цвеќиња.Врз основа на вистински цвет, процесот на производство е многу деликатна, таписерии и реални. ♔ЕКОЛОШКИ МАТЕРИЈАЛ И СИЛНА ПЛАСТИЧНОСТ : внатрешноста на ливчиња од роза се направени од сомот.Листовите се изработени од свила.Покрај тоа, метални прачки се сместени во матични.Овие материјали се сите загадувањето слободни.Поради висока еластичност на материјалот, тоа може да бидат заменети со специјални височини и форми да се пробие на ограничувања на вистински цвеќиња. ♔ЛЕСНО ОДРЖУВАЊЕ И ДОЛГОТРАЈНИ : вештачки роуз не треба наводнување.Тоа е помалку погодени од животната средина, може да се користи за долго време, и има долг живот. ♔ДИМЕНЗИЈА : Цвет висина : 19.68 инчи-50cm, цвет глава дијаметар : 3.5 инчи-9cm. ♔ПАКЕТ : Еден пакет содржи 12pcs вештачко кадифе рози во рефус.Боја : Темно Црвена Боја.

Декларирани својства

Најдобри предлози