• Ново
Melleco 30pcs Знак Екранот Носителот Цена Име Картичка Ознака Етикета Контра Врвот Стојат Случај 7cm 4cm x

Melleco 30pcs Знак Екранот Носителот Цена Име Картичка Ознака Етикета Контра Врвот Стојат Случај 7cm 4cm x

DEN 719.52
Залиха

Износ

30pcs!Мала цена носителот дизајниран за да ја зачувате вашата Соба!.Големина : 7cm x 4cm.Направен од висок квалитет на јасни акрилик.За знак на сопствениците, постер закачалки, клипови, пол, цена тагови.Постои филм заштита, ве молиме да се отстрани пред да се користи.Опис : Јасно акрилик штанд за продажба продавница прикажување на Оваа трибина е достапна во 70x40mm целосна линија на знак носители, постер закачалки, клипови, пол, цена тагови достапни Таму е филмот на површината, ве молиме да ги отстраните пред да го користите, или тоа може да изгледа облачно Пакување Листа : 30pcs нови.

Декларирани својства

Најдобри предлози