• Ново
Пешачење Столбови Одење Столбови Совети Заштитници, Пешачење Столбови Замена Гума Совети за Пешачење Стап, Одговара на Повеќето Стандардни Одење Стапчиња - Шок Ап?

Пешачење Столбови Одење Столбови Совети Заштитници, Пешачење Столбови Замена Гума Совети за Пешачење Стап,

DEN 215.76
Залиха

Износ

Универзален : Гума совети за пешачење полјаците имаат дупка со дијаметар од 11mm или 0.43 и се дизајнирани да одговараат на повеќето брендови на пешачење столбови,одење столбови,или пешачење столбови.Да се спречи Лизгање : Овие пешачење пол совети може да се користи на тврди површини се допадна отвори патеки, патишта, тротоари, или карпест терен и се чувствуваат дополнителни влечење од совети за да им помогне да се спречи лизгање со користење на оваа гума совет.Штити Столбови : Овие гумени совет заштитници за alpenstocks спречување на прерана носење на метал совети.Додадено Метал Подлошки : Зголемување на животниот век на гума совети со додавање на дополнителен метал за миење дека го спречува пешачење пол совет од poking преку гума.Обезбеди Бафер :На амортизирање ефект на гума buffers на TELEGLO одење пол совет овозможува долготрајни здрава задоволство за вашиот спорт, планинарење, пешачење, патуваат, кампување.Гарантира Перформанси :Ние стоиме зад нашите замена совети.Ако не сте целосно задоволни со овие замена пешачење пол совети да ги споделите со нас и ние ќе го направи тоа право!.

Декларирани својства

Најдобри предлози