• Ново
Идеален 30-452J Пресврт-On Wire Конектор Тегла од 300, Црвена

Идеален 30-452J Пресврт-On Wire Конектор Тегла од 300, Црвена

DEN 1106.40
Залиха

Износ

Прифаќа 2 #18 до 4 #10 AWG жица комбинации.Номинална за 600 Volt максимум.Contoured крило дизајн за сигурна потпора.Живеат-акција, плоштадот-жица пролет.УЛ Наведени и АДС Уверение.Без претходно извртување потребно.За повеќе употреби.Школка оценет за 105° C. Пламен-retardant школка.Идеален Индустрии 30-452j 300 По Тегла Црвено Крило-nutwire Конектор.

Декларирани својства

Најдобри предлози