• Ново
Easin Вештачки Peony Свила Букет Цвеќиња Дома Свадба Декорација (Темно Розова)

Easin Вештачки Peony Свила Букет Цвеќиња Дома Свадба Декорација (Темно Розова)

DEN 239.76
Залиха

Износ

Дијаметар : 16 X27cm/6.29"W x 10.6"H (севкупно) ве Молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.Рачно изработени букет 6pcs свила peony,свила лисја,пластични матични wraped во лико.цвет аранжман : 1 вазна треба да се купат 2 овие букет цвеќе.Користи овие да се изгради цвет круна,направи косата додатоци за свадба,се направи една убава табела цветни аранжмани.Ако имате филери, како што се бебето здив, кожа лист, или други мали цвеќиња, овие дефинитивно би можеле да послужат како вашата главна цвеќиња.Погоден За : дома,на маса,свадба,забава,на состанокот на декор,се направи простор за повеќе енергична и долу на земјата.

Декларирани својства

Најдобри предлози