• Ново
Мини Врвот Базен Маса во Собата: Мини Базен Маса, Маса Врвот Базен Маси со Играта Топки, Прачки, Креда, Четка, Билјард Маса Погоден за Канцеларија Биро Игри, или Домаш

Мини Врвот Базен Маса во Собата: Мини Базен Маса, Маса Врвот Базен Маси со Играта Топки, Прачки, Креда, Четка,

DEN 2024.16
Залиха

Износ

➤【ЛЕСНО да се НОСАТ】 : билијард маса е лесно да се соберат, само ја зајакнат соодветните завртки.Мини базен маса компактна големина мал, лесен за складирање&преносливост и tabletop базен поставување ви овозможува да го доживее забава насекаде постојат табели или рамни површини. ➤【БЕЗБЕДЕН ДИЗАЈН】 : Оваа мини базен маса е направен од високо-квалитет на МЕДИЈАПАН и истиот bule почувствува дека ги опфаќа регулирање големина билијард маси.Табела врвот базен маси се прилично стабилни и издржливи, игра топки и реплики се оптимална големина и тежина за на маса, мини базен маса во собата ви даде најмногу автентични билијард искуство. ➤【АПЛИКАЦИЈА СЦЕНАРИО】 : Мини базен маса е совршен за партии, група настани, кампување и семејството активности за сите возрасти.Овој мал tabletop базен поставен е доволно мала и може да се повлече во секое време кога ќе треба базен маси. ➤【МИНИ BILLARD ПОСТАВИТЕ】 : Tabletop базен маса Доаѓа со 15 боја топки, 1 чарли топката, 1 четка, 2 базен стапови, 2 клуба обрнува на креда и racking триаголник.Оваа tabletop базен поставен направи да се чувствувате на шармот на билиард. ➤【100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА】 : ве Молиме остатокот увери за да се избере нашиот мини базен маса во собата!Ако имате било какви прашања во врска со нашите tabletop базен во собата, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви послужи брзо.

Декларирани својства

Најдобри предлози