• Ново
FEL-PRO оперативниот СИСТЕМ 13260 Т Масло Тавата Заптивка Сет

FEL-PRO оперативниот СИСТЕМ 13260 Т Масло Тавата Заптивка Сет

DEN 1079.76
Залиха

Износ

Ниско нивото на маслото.ДИЗАЈНИРАН ЗА НЕСОВРШЕНА ПЛАФОНСКИ ПОВРШИНИ Инженерните и произведен специјално за поправка на животната средина за да им помогне на печат несовршена плафонски површини.Цигарите доаѓаат од моторот.КОНСТРУИРАН за ДА се ИЗВРШИ Заштитен плута-гума формулација.РЕАЛНИОТ СВЕТ ТЕСТИРАНИ Делови се тестирани на возилото и потврдуваат за да се обезбеди оптимална ефикасност на патот.Овие не само што предизвика грозен дамки, но може да доведе до сериозни проблеми ако не се санираат.СУПЕРИОРЕН ПЕЧАТ Високо conformable да се приспособат за несовршена плафонски површини.Работа на масло тавата заптивка е да се спречи моторни масла од протекување надвор од масло тавата.Да се направи за полесен инсталација, Perma Dry Plus масло тавата дихтунзи функција, еден-парче изградба која помага во намалување на потенцијалот за инсталирање грешки.Fel-Pro® дихтунзи нудат 100% возило справување со одредена апликација материјали да ви даде запечатување решенија со перформанси и издржливост професионалци доверба моторното масло протекување често може да биде проблематична.СЕКОЈ ДЕЛ ЗА ПОПРАВКА Fel-Pro заптивка поставува вклучува секој дел се потребни за поправка освен ако не е поинаку наведено.Неслободни материјали и докажани технологии како Perma Dry и Perma Dry Plus помогне да се обезбеди сигурен печат дури и на повеќето проблематично апликации.Тоа е зошто Fel-Pro обезбедува масло тавата дихтунзи кои се дизајнирани за поправка на животната средина за да им помогне на печат несовршена плафонски површини.

Декларирани својства

Најдобри предлози