• Ново
SHIJINHAO Преносни Шкафче Соба, Кат-Стои Мобилни Засолниште Промена на Соба, Мобилни Песна за Заштита на Приватноста на Cloakroom за Бутици, Studios (Боја : Беж, Големина : 100x100x200cm

SHIJINHAO Преносни Шкафче Соба, Кат-Стои Мобилни Засолниште Промена на Соба, Мобилни Песна за Заштита на Приватноста

DEN 487.20
Залиха

Износ

★Фитинг соба : густа ткаенина, природна боја, силен материјал, носат-отпорни, и трајни, не е лесно да се браздата. ★За заштита на приватноста : независни фитинг соба, удобно и дише, да може ефективно да се заштити приватноста и да се избегне срам при промена на облека. ★Отстранлив : преносни соблекувалната е пренослив, лесно да се соберат, секој може лесно да се употреби, без притисок. ★Лесно да се соберат : цврст структура, сите компоненти и загради се направи опрема што не е лесно да се тресат и оштетување за време на транспортот и употреба, и тоа е лесно да се користи. ★Различни користи : Едноставен привремен соблекувалната е многу погоден за канцеларии, големи трговски центри, бутици, продавници за облека, студиа, булчински продавници, cloakrooms, итн.

Декларирани својства

Најдобри предлози