• Ново
Замена Далечински управувач за PANASONIC SAHE70, SAHE70S, EUR7702KE0, SAHE100 Стандард v1

Замена Далечински управувач за PANASONIC SAHE70, SAHE70S, EUR7702KE0, SAHE100 Стандард v1

DEN 193.20
Залиха

Износ

Директна замена за оригиналната PANASONIC SAHE70, SAHE70 S, EUR7702 KE0, SAHE100 далечински управувач.Не setup кодот бара. 12 месеци гаранција.Замена на далечинскиот управувач за Panasonic SAHE70, SAHE70 S, EUR7702 KE0, SAHE100 со сите функции на оригиналот.Тоа го замени секоја копче на оригиналниот далечински управувач.Ќе добиете тоа со инсталиран функции на оригиналниот далечински.Само стави батерии и таа е подготвена за употреба. 12 месеци гаранција.Компатибилни модели листата : PANASONIC SAHE70 PANASONIC SAHE70 S PANASONIC EUR7702 KE0 PANASONIC SAHE100.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Чанта Виси Организатор Чанта Организатор Торба Носителот Чанта Складирање Полица Закачалка Транспарентен Нечистотија-Доказ
  • Ново

Чанта Виси Организатор Чанта Организатор Торба Носителот Чанта Складирање Полица Закачалка Транспарентен Нечистотија-Доказ

DEN 1015.20

Чанта Виси Организатор е направен на сигурно, и издржливи неплетени ткаенини за долг животен век.Чанта